بیایید شروع کنیم!

برای فروشنده شدن در جومپلیت، کافیه یک محصول جوملایی یا وردپرسی مثل قالب یا افزونه طراحی کنید و بعد از ثبت نام به عنوان فروشنده، محصول طراحی شده رو در جومپلیت منتشر کنید.

برای شروع ثبت نام کنید

اگر هنوز در جومپلیت ثبت نام نکرده اید، به صفحه ورود / ثبت نام رفته و با انتخاب گزینه “من یک فروشنده هستم” در جومپلیت به عنوان یک فروشنده محصولات جوملایی یا وردپرسی ثبت نام کنید.

ثبت نام در جومپلیت

قبلا ثبت نام کرده اید؟!

اگر قبلا در جومپلیت ثبت نام کرده اید، ابتدا وارد حساب کاربری خو در سایت شوید سپس با تکمیل فرم بروز رسانی حساب کاربری به فروشنده، حساب کاربری خود را به فروشنده ارتقا دهید.

بروز رسانی حساب به فروشنده

داشبورد فروشندگان

بعد از ثبت نام به عنوان فروشنده یا ارتقا حساب به فروشنده ، به صفحه داشبورد فروشندگان منتقل می شوید. در این پنل اطلاعات کاملی از محصولات، میزان فروش و … در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

سوالات متداول

خیر، در جومپلیت تنها محصولاتی ثبت می شوند که توسط خود شما یا شرکت شما طراحی و تولید شده باشد.

تمامی محصولات بعد از ثبت توسط طراح، توسط کارشناسان جومپلیت از نظر کیفی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت تایید در فروشگاه ثبت میشود.

در پنل مدیریت فروشنده، بخشی برای پشتیبانی از محصولات ایجاد شده که هر فروشنده میتواند از محصولات خود پشتیبانی کند

هر محصول دیجیتالی که میشه در جوملا یا وردپرس استفاده کرد، مثل قالب و افزونه. البته در اینده قصد اضافه کردن بخش های دیگه رو هم داریم، پس اگر محصولی دارید که در این دسته ها قرار نمیگیره، با ما تماس بگیرید

ثبت نام و ثبت محصول در جومپلیت رایگان است و میتوانید هر تعداد محصول در فروشگاه خود ثبت کنید. شما میتونید ۹۰% از مبلغ هر فروش رو برای خودتون نگه دارید.

تصویه در جومپلیت، دو روز در هفته انجام میشه و حداقل مبلغ تصویه ۵۰۰۰۰ تومان و مضربی از ۵۰۰۰ تومان است.

ثبت نام کنید و اولین محصولتون رو امروز ایجاد کنید

شروع کنید

Updating…
  • سبد خرید شما خالی است.

پایان فعالیت جومپلیت

28 – اسفند 1398  – لایسنس همه قالب ها حذف شد!

هر آغازی را پایانی است و هر شروعی را انتهایی، نزدیک به ۹ سال در کنار شما بودیم و همیشه تلاش و آرزوی ما خلق بهترین ها برای شما بود.

توضیحات بیشتر